PODROČNO TEKMOVANJE V KOŠARKI 2018

Naša šola je bila tudi letos organizator področnega tekmovanja v košarki  za Dolenjsko in Posavje.  V sredo, 21. 2. 2018, so se v šolski telovadnici pomerile med seboj štiri ekipe.

Sodelovali so učenci OŠ dr. Mihajla Rostoharja iz Krškega, OŠ Brežice, OŠ Milke Šobar Nataše iz Črnomlja in domačini OŠ Dragotina Ketteja iz Novega mesta. Vse tekme so bile zelo dinamične. Učenci so se borili za vsako žogo in prikazali dobro igro ter športno vedenje na igrišču.

Zmagovalci so bili domačini iz OŠ Dragotina Ketteja, ki nas bodo zastopali na državnem tekmovanju v Ljubljani. Drugi so bili učenci iz Krškega, tretja pa ekipa iz Brežic. Igralec, ki je na tekmovanju dosegel največ točk, pa je bil Klemen iz OŠ dr. Mihajla Rostoharja.

Vse ekipe in najboljši igralec tekmovanja so si prislužili priznanja in sladke nagrade.

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.