8. DELAVNICA NA CENTRU BIOTEHNIKE IN TURIZMA

Desetega aprila smo učenci 8. in 9. razreda ter posebnega programa ponovno obiskali Kmetijsko šolo Grm, kjer smo se udeležili delavnice z naslovom Sajenje in presajanje rastlin. V pokritem rastlinjaku smo sadili semena lubenic in presajali poprovo meto. Videli smo veliko sadik zelenjave. Nekaj sadik in posajenih semen lubenic so nam tudi podarili, za kar se jim zahvaljujemo. Sadike pese, zelja in peteršilja bomo v okviru delavnic programa dodatnega usposabljanja posadili na šolskem vrtu.

NALOŽBO SOFINANCIRATA REPUBLIKA SLOVENIJA IN EVROPSKA UNIJA IZ EVROPSKEGA SOCIALNEGA SKLADA.

Ta vnos je bil objavljen v arhiv, Program dodatnega usposabljanja, Projekti, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.