PROJEKTNI TEDEN “PRAVLJIČNO DREVO” – 3.DAN

Ena, dve, tri in že smo zakorakali v tretji dan projektnega tedna. Kar ne moremo verjeti, kako čas hitro mineva in koliko lepih doživetij se je zgodilo v teh dneh. Danes smo dan začeli s presenečenjem. Na delavnice projektnega tedna smo učiteljice povabile odličnega in srčnega fotografa, ki ga že vsi zelo dobro poznamo – Robija iz Foto Asja. Pridružil se nam je skupaj z učiteljico Natašo in njenimi udeleženci fotografskih delavnic, ki na šoli potekajo v okviru Centra. Joj, kakšno veselje je bilo to! Od dela in dobre volje je zašumelo kot v mravljišču! Seveda je bilo potrebno najprej poklepetati z Robijem, mu razložiti kaj počnemo in šele za tem je sledilo fotografiranje učencev ter njihovih izdelkov. Žal smo imeli tako mi kot Robi še veliko dela, zato smo se po prijetni uri našega druženja poslovili. Delo smo nadaljevali na prostem. Najprej smo se malo razgibali na fitnes napravah, zaplesali okoli drevesa ter uspeli postaviti in oživeti velikane iz pravljice Trije velikani. Zadovoljni z našim dnevom smo se odločili, da smo si zaslužili nagrado – sladoled, seveda! Pred večerjo smo se zato odpravili na sprehod do slaščičarne, se posladkali ter po večerji dan zaključili z družabnimi igrami in pravljico. Saj res! Pozabili smo vam povedati skrivnost – jutri si vzemite čas in poglejte naše velikane na parkirišču ob šoli. Ne bojte se, so zelo prijazni in veseli, saj so jih le naredili pridni prstki !
Zapisala Gabriela Maček

Foto: Robert Kokol

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.