ZA LETOS KONČALI Z DELOM V DSO NOVO MESTO

Danes smo imeli zadnjo delavnico v okviru modula Sodelovanje v obrtnih storitvah v Domu starejših občanov Novo mesto v tem šolskem letu. Urban je še zadnjič igral na klavir in zabaval stanovalce doma, Veronika pa se je poslovila na oddelku, kjer je pridno pomagala v času kosila. S skromnim darilom smo se poslovili od glavne sestre ge. Melite Udovč  in direktorice ge. Milene Dular. Za zaključek smo prijetno poklepetali z direktorico in njeno pomočnico go. Sonjo Jurečič. Zadovoljni smo, da smo lahko bili koristni, se ob tem veliko naučili, bogatili svoje izkušnje in postali bolj samozavestni. Predvsem pa nas veseli, da so bili z našim delom zadovoljni tudi v DSO in pričakujejo naše sodelovanje tudi v prihodnjem šolskem letu.  Od direktorice doma smo prejeli tudi darila, za kar se ji iskreno zahvaljujemo.

NALOŽBO SOFINANCIRATA REPUBLIKA SLOVENIJA IN EVROPSKA UNIJA IZ EVROPSKEGA SOCIALNEGA SKLADA.

Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019, Dogaja se, Projekt PDU, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.