SODELOVANJE NA MEDNARODNEM NATEČAJU ENO Art: LIGHT TO THE EARTH – LIGHT TO THE FUTURE

Kljub delu na daljavo smo se učenci in učiteljice posebnega programa naše šole odločili sodelovati na mednarodnem natečaju ENOArt 2020: Light to the Earth – Light to the future. Gre za natečaj, katerega osnovni namen je izdelati lampijone ter po celem svetu na isti dan in na isto uro prižgati luč za Zemljo. Letos se je luči prižigalo v petek, 4. 12., ob 17.00 uri po lokalnem času. Temu dogodku se je pridružilo kar 23 učencev posebnega programa naše šole ter tako sodelovalo skupaj s 152-imi drugimi šolami iz 29 držav in 4-ih kontinentov.

Poleg  prečudovitih lampijonov, ki so nastali izpod spretnih prstov naših učencev, pa je v ta namen pod mentorstvom učiteljice Darinke Pirc nastal tudi prekrasen video, v katerem David interpretira pesem Johna Lenona Imagine.

 

Vabljeni pa tudi k ogledu naših lampijonov, ki naj osvetlijo našo prihodnost ter pričarajo mir v srcih in na Zemlji!

Ksenija Pejanovič in Gabriela Maček

(Skupno 154 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.