4. MESTO NAŠE ŠOLE – VIDEO S-FACTOR 2021

Tudi letos naš trud in delo nista ostala neopažena. Ponosni smo, da smo dosegli 4. mesto na mednarodnem festivalu Video S-factor 2021. Jeeeeeeee, navdušeniiii! Naš video je  do sedaj dosegel že skoraj 2000 ogledov. Še naprej bomo širili dobro voljo in nasmehe med ljudmi! Naj jih naša mavrica in njeno sporočilo doseže v čim večjem številu.

Zaključne prireditve smo se udeležili kar preko zooma. Navdušeno smo ploskali in nestrpno čakali rezultate. Organizatorji in voditelj Robert Erjavec so se potrudili, da smo se imeli zelo lepo.

Rezultati na festivalu pa so naslednji:

1. mesto: TRETJA OŠ SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
  2. mesto: OŠ MILKE ŠOBAR – NATAŠE, ČRNOMELJ
  3. mesto: OŠ MINKE NAMESTNIK-SONJE, SLOVENSKA BISTRICA
  4. mesto: OSNOVNA ŠOLA DRAGOTINA KETTEJA, NOVO MESTO                                                   OSNOVNA ŠKOLA VOŠTARNICA, ZADAR

Čestitke vsem sodelujočim, vsi videii so bili enkratni! Hvala tudi naši šolski ekipi učiteljev in učencev! Bili ste odlični! Že zdaj se veselimo sodelovanja v prihodnosti!

Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.