PROJEKTNI TEDEN (6. st.): Lahkih nog naokrog, 4. dan

Za nami je še zadnji dan projektnega tedna. Ker smo pretekle dni zelo uživali v geolovu, smo se danes ponovno odpravili na lov v center mesta. Moramo se pohvaliti, da smo bili danes že pravi mojstri pri iskanju zakladov. Odkrili smo vse 3 izbrane zaklade in s tem dosegli zastavljen cilj – odkriti 7 zakladov. Do njih pa smo se morali danes dobesedno dokopati (glej sliko :D).

Zaradi veliko prehojenih kilometrov v preteklih dneh smo se danes hitreje vrnili v šolo. Polni lepih spominov smo se še zadnjič podružili, poklepetali in pojedli slastno pico. Nekaj sošolcev se je že odpravilo domov, preostali pa bomo imeli večerni kino.

Projektni teden smo več kot odlično zaključili in se že veselimo naslednje šolske dogodivščine.

Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.