SPET JE TU ZADNJI ŠOLSKI DAN

Preživeli smo lep zadnji šolski dan, ki smo ga kot vsako leto zaključili s pico in kokto. Vroč teden se je prevesil v četrtek, ko smo zaključili letošnje pestro in drugačno šolsko leto. Še v jutranjem hladu smo prejeli spričevala, pohvale, priznanja in nagrade za ves trud, ki smo ga vložili v naše šolsko delo in ostale aktivnosti, ki so se odvijale na naši šoli. Nato smo si ogledali prelepo virtualno prireditev ob »rojstnem dnevu« naše države  – dnevu državnosti. Letos smo ga obeležili še s posebej velikim spoštovanjem, saj  naša domovina praznuje svojo tridesetletnico. Učiteljica Darinka, ki je prva, ki v naši šoli skrbi za kulturne dogodke,  je poskrbela, da smo kljub nepredvidenim razmeram doživeli veselje in ponos, da živimo v  tako lepi državi. Po proslavi pa nas je v poletne počitnice popeljal film, ki smo si ga izbrali sami.

Sedaj pa veselo v počitniške dni, v naslednjem šolskem letu pa se spet vidimo!

(Skupno 300 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.