ŠOLSKI PROJEKT RAZMIŠLJAJ POZITIVNO: »IGRIVI OBRISI« – 2. NALOGA

Za nami je uspešno zaključena tudi druga naloga šolskega projekta Razmišljaj pozitivno z naslovom »Igrivi obrisi«, katere glavna tema je bila sproščanje ob gibanju. Učenci in učiteljice naše šole zelo dobro vemo, kako pomembno je gibanje za dobro telesno in duševno počutje, zato se trudimo naš vsakdan v šoli popestriti s sprehodi, plesom, gibalnimi odmori in drugimi načini sproščanja. To nam pomaga, da se sprostimo, umirimo, lažje nadaljujemo s šolskim delom, zbistrimo misli ter smo uspešni in zadovoljni. Med opravljanjem druge naloge šolskega projekta smo vsi sodelujoči prišli do ugotovitve, da se lahko sproščamo na različne načine, in sicer tako v naravi kot v razredu, ob glasbi, dobri knjigi, telovadbi, jogi, igranju, druženju s prijatelji ali ob počitku. Nam najljubše načine sproščanja smo prenesli na papir ter z igrivimi obrisi popestrili šolske hodnike. Tako se bomo vsak dan spomnili, da sta gibanje in sproščanje pomembna za dobro počutje in pozitivne misli.

»VSE KAR POTREBUJEMO,

JE ODLOČITEV,

DA SE SPROSTIMO, ZADIHAMO,

PREPUSTIMO IN UŽIVAMO V TEM TRENUTKU.«

zapisali Ksenija Pejanovič in Gabriela Maček

Ta vnos je bil objavljen v 2021 - 2022, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.