DAN BREZ ZASLONOV

V torek, 8. marca 2022, smo na naši šoli obeležili že sedmi dan brez zaslonov v tem šolskem letu. Učenci 3. stopnje so imeli delovni dan. V šolskem sadovnjaku so pospravljali odžagane veje z obrezanih dreves. Učiteljica Darinka je iz debelejših vej nažagala drva, ki jih bomo lahko uporabili že pri spomladanskih piknikih, za peko krompirja, hrenovk in klobas. Pri pospravljanju vej smo sodelovali tudi učenci 4./5. stopnje. Aktivnosti v naravi so nas napolnile z energijo in zadovoljstvom, da smo opravili koristno delo. Dan smo sodelujoči v programu dodatnega usposabljanja zaključili 8. marcu primerno: dekleta smo si privoščila vročo čokolado, povabile pa smo tudi fante. Preživeli smo še en koristen in prijeten dan z izklopljenimi zasloni.

Ta vnos je bil objavljen v 2021 - 2022, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.