ČUBIBUBI NA OBISKU

V sredo, 18. maja, so si učenci v jedilnici ogledali lutkovno predstavo Čubibubi in njegov modri planet, ki smo jo odigrali učitelji naše šole. Scenarij je po knjižni predlogi napisala Špela Cesar, poskrbela pa je tudi za glasbeno spremljavo. Čubibubi je zelo prijazen in čeprav malo drugačen, ga imajo vsi otroci radi. To je glavno sporočilo naše predstave – pomembno je, da sprejemamo ljudi takšne, kot so, ter v njih iščemo dobroto in lepoto.

Ob koncu predstave smo podelili priznanja za opravljeno bralno značko, letos je bilo uspešnih značkarjev 61. Celo leto so pridno brali, poslušali zgodbe in ustvarjali. Iskrene čestitke za trud in uspeh! Poleg priznanja je vsak prejel še sladko darilo in leseno knjižno kazalko, izdelek učitelja Boruta Arha.

Ta vnos je bil objavljen v 2021 - 2022, Dogaja se, Knjižnica, Knjižnične novice. Zaznamek za trajno povezavo.