OGLED PREDSTAVE MAŠ.MIŠ

V sredo, 8. 6. 2022, smo se učenci 1. in 2. stopnje ter 1. in 2. razreda naše šole odpravili na obisk na Srednjo vzgojiteljsko šolo Novo mesto. Tam so nas nasmejanih obrazov pričakali dijaki in profesorice, ki so za nas pripravili pravo pravcato predstavo z naslovom MAŠ.MIŠ. Hm, naslov nam je bil nekoliko znan in po uvodnem pozdravu smo izvedeli tudi zakaj. Predstava je nastala na osnovi knjižne predloge pravljice Pekarna Mišmaš, dijaki pa so jo predstavili kot nadaljevanje zgodbe ter nam preko igre pokazali, kako pomembno je imeti dobro srce, saj le tako lahko cenimo vse lepe stvari in vonjave – tudi svež kruh. Po predstavi smo se z dijaki zaigrali z različnimi igrami: sestavljali smo papirnato miško, črke, se naučili prstno igro “Miška kašo kuhala”, gradili stolpe iz lesenih kock, se igrali tri v vrsto in z velikim navdušenjem zaigrali banse. Zelo smo uživali v predstavi in družbi naših novih prijateljev!

Hvala dijakom in profesoricam Srednje vzgojiteljske šole za povabilo na predstavo in prekrasen dan!

Ta vnos je bil objavljen v 2021 - 2022, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.