PROJEKTNI TEDEN: LAMPIONI SREČE – 1. DAN

Končno smo tudi mi, najmlajši, dočakali naš projektni teden! Nasmejani in polni energije smo se najprej odpravili v spalnice, postiljali postelje ter se kot blisk hitro vrnili v učilnico. Hm, seveda, naša ušesa so komaj čakala, da nam učiteljice Jasmina, Nina, Veronika in Gabi povedo, kaj bomo tokrat počeli. Kar nismo mogli verjeti, koliko zanimivih aktivnosti so za nas pripravile učiteljice! In čisto vse je povezano z lučkami ter predprazničnim vzdušjem na šoli! Seveda, saj je naslov našega projektnega tedna Lampioni sreče – torej, poskrbeli bomo, da bodo lučke na obraze vseh učencev in zaposlenih naše šole privabile nasmeh in da bomo veseli vstopili v praznični december.

Po skupnem pogovoru in slastni malici smo se najprej odpravili na krajši sprehod, kjer smo se nadihali svežega zraka. Nato pa smo se lotili postavljanja novoletne jelke v jedilnici šole, sestavljanja snežink iz starih obešalnikov in krasitve šolskih hodnikov. Seveda, vzeli smo si čas tudi za igro, sprostitev in druženje. Vse prehitro je prišel večer, ko smo prijetno utrujeni ugotovili, da smo za prvi dan naredili že zelo veliko. Hm, čaka nas še veliko dela, a več o tem vam povemo jutri.

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.