PROJEKTNI TEDEN: LAMPIONI SREČE – 4. DAN

In že je tukaj četrti dan našega projektnega tedna. Naše popoldanske dogodivščine smo pričeli sproščeno – z uživanjem ob skodelici toplega božičnega čaja in čokoladnih piškotih. Nato pa je sledila akcija! Zavihali smo rokave in se veselo lotili dela. Fantje so pomagali pri nameščanju baterij, prenašanju lestev ter postavitvi hišk v jedilnici. Punce pa so se lotile izdelave čarobnih svetlobnih dežnikov ter načrtovanja postavitve hišk v Kette vas. Kaj pravite? Ne veste, kje se nahaja Kette vas? Hm, popoldne smo jo zgradili kar v jedilnici naše šole ter s tem poskrbeli za predzadnjo čarobno podrobnost našega projektnega tedna. Trdemu delu pa je sledilo malo zabave. Pripravili smo modno revijo s svetlobnimi dežniki ter tako preverili, ali vse deluje tudi v temi. Joj, kako je bilo to zabavno! Ker pa naši novi modni rekviziti niso bili namenjeni zabavi, smo se obuli in toplo oblekli ter svetlobne dežnike odnesli na trato pred šolo. S skupnimi močmi smo jih pričvrstili na zunanje fitnes naprave ter tako poskrbeli za še zadnje presenečenje tega projektnega tedna – svetlobno čarovnijo v naravi. Hm, ker se podnevi ta ne vidi tako dobro, vas vabimo, da si pridete našo svetlobno čarovnijo ogledati zvečer. Verjemite nam, ob gledanju lučk boste uživali!

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.