ŠOLSKI PROJEKT BODI POZITIVEN: »ODPRIMO VRATA TOPLINI IN SRČNOSTI« – 3. NALOGA

Za nami je uspešno opravljena že tretja naloga šolskega projekta Bodi pozitiven, ki smo jo tokrat poimenovali z naslovom »Odprimo vrata toplini in srčnosti«. Tekom naloge smo razmišljali in ustvarjali na temo miru, kar je bilo tudi osrednje vodilo naše naloge. Naloga pa je bila tokrat nekaj posebnega, saj so morali udeleženci znotraj le-te izvesti dve aktivnosti. In sicer so najprej izdelali enkratne in čarobne lampijone, jih okrasili z zelo domiselnimi motivi ter nanje napisali sporočila o miru. Z narejenimi lampijoni smo okrasili bližnjo okolico šole ter je ne samo polepšali, ampak z izdelanimi lampijoni sodelovali tudi na mednarodnem projektu EnoArt »Light for peace«. V drugem delu naloge pa so sodelujoči učenci in njihove učiteljice okrasili lesene hiške različnih dimenzij. Pri delu so naši učenci ponovno pokazali, da imajo bujno domišljijo, zelo spretne prste ter da med delom uživajo in sodelujejo. Nastale so prekrasne hiške, iz katerih smo v jedilnici šole zgradili Kette vas. Hm, da je bila čarovnija popolna, smo na hiške pričvrstili novoletne lučke ter tako pričarali toplino in srčnost, ki naj za vedno kroži po šoli. Mi smo nad našim delom navdušeni! Kaj pa menite vi?

»NAJ ISKRIVOST PISANIH LUČI

POLEPŠA DROBNE TRENUTKE V MOZAIKU ČASA……

NAJ ČAROBNOST ZIMSKEGA IVJA NA DREVJU

ZASENČI ČRNE MISLI,

NAJ NAS TOPLINA IN ISKRENOST OSREČUJETA VSAK DAN…..«

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.