ŠOLSKI PROJEKT BODI POZITIVEN: »LEPOTE VSAKDANA« – 4. NALOGA

Kljub pestremu dogajanju v mesecu decembru smo uspešno opravili tudi četrto nalogo šolskega projekta Bodi pozitiven, ki smo jo poimenovali kar »Lepote vsakdana«. Glavno vodilo naloge je namreč bilo, da vsak zase in vsi skupaj poiščemo tiste majhne pozornosti in radosti, s katerimi lahko sebi in drugim polepšamo vsakdan. In veste kaj!? Pri delu smo bili tudi tokrat več kot uspešni! Pri sebi in drugih smo odkrili ogromno pozitivnih lastnosti, se tekom naloge med seboj spodbujali in si polepšali dneve z majhnimi pozornostmi. Saj res! Za lepši dan pa smo vsako jutro zavrteli še kolo sreče, ki nam je povedalo, s čim naj začnemo naš dan. In, ker se s srečo ne smemo igrati, smo napovedi kolesa vzeli zelo resno ter kmalu ugotovili, da se vsi počutimo dosti bolje, če začnemo dan s smehom, objemom in vsemi drugimi kulskimi stvarmi. Ampak to še ni bilo vse! V okviru tokratne naloge smo iskali tudi lepe misli ter krasili novoletne kroglice, ki so jih učenci z velikim veseljem odnesli domov. Verjemite, ponovno so pokazali, da njihova domišljija ne pozna meja, saj so ustvarili prekrasne novoletne okraske za katere upamo, da jih bodo še dolgo spominjali na naše skupne dogodivščine.

»Z VELIKO MERO SKROMNOSTI,

POTRPLJENJA IN LJUBEZNI

JE LAHKO VSAK DAN NAJLEPŠI DAN.«

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.