5. DRŽAVNO DEBATNO SREČANJE UČENCEV OŠPP »USTAVI MISEL, POVEJ NAGLAS«

Danes smo se z našimi učenci udeležili debatnega srečanja, ki ga je organizirala II. OŠ Žalec. Sodelovali smo v dveh delavnicah. Učenci 3./4. stopnje posebnega programa so se udeležili delavnice z naslovom »Prosti čas«, učenec 4., ter učenki 6. in 9. razreda pa so se udeležili delavnice z naslovom »Medvrstniško nasilje«. Na delavnicah smo se pogovarjali o izbranih temah ter izdelali plakate, ki smo jih nato predstavili na prireditvi. Na koncu debatnega srečanja smo prejeli priznanja za udeležbo.

Na debate smo se pripravili že v šoli. O temah smo se pogovarjali in  pripravili powerpointove predstavitve ter pisno in slikovno gradivo.

V našem druženju z vrstniki z drugih šol smo uživali in izvedeli marsikaj zanimivega, zato smo sklenili, da bomo z debatnimi srečanji nadaljevali tudi v prihodnje.

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.