NATEČAJ ZA LEPŠO ŠOLO

Projekt »Za lepšo šolo« izvaja družba HIŠA idej d.o.o., iz Maribora, za družbo MERKUR trgovina d.o.o., ki je donator projekta.

V projekt se je vključila tudi naša šola. Ne le s prijavo, pač pa smo posredovali tudi tri fotografije, ki so bile posnete v naravnem okolju naše šole in se tako vključili v natečaj. Za fotografije še vedno lahko glasujete do 9. 5. 2023 (do polnoči) na spletni strani projekta www.zalepsosolo.si.

Novica z razglasitvijo treh fotografij z največ glasovi bo objavljena na omenjeni spletni strani 10. 5. 2023.

Vesli pa smo, da smo že prejeli paket  s semeni kozmeje, kapucinke, sončnice, boreča in cinije. Vsa semena bodo krasila naš vrt. Fotografiji le-teh sta priloženi v foto galeriji.

Držimo pesti za naše poslane fotografije.

Sestavila in zapisala: Nataša Jakše

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.