Obisk s Portugalske

Danes, 9. 5., smo imeli na šoli prav poseben obisk. In to kar s Portugalske. Obiskali sta nas učiteljici Tania in Carla, ki sta si želeli ogledati, kako v Sloveniji poučujemo otroke s posebnimi potrebami. Tudi sami sta namreč specialni pedagoginji in imata izkušnje z delom z otroki s posebnimi potrebami. Ugotovili smo, da se sicer šolska sistema razlikujeta,  a smo učitelji in učenci povsod enaki. Z nami sta preživeli celo dopoldne in nas tako dobro spoznali.

Učiteljici sta prišli v Slovenijo, ker je njihova šola vključena v projekt Erasmus in sodeluje z OŠ Grm. Le-ti so nas prosili, če lahko njihovima gostjama pokažemo naše delo in šolo. Upamo, da sta se imeli lepo, mi smo uživali v njuni družbi.

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se, Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.