PROJEKTNI TEDEN: DEVETOŠOLCI SE PRIPRAVLJAMO NA VALETO, 1. dan

Komaj smo dočakali ta teden, kajti tako vemo, da smo že blizu konca šolskega leta in s tem prihaja tudi konec osnovne šole. Za prvi dan smo si zadali nalogo, da povadimo program za valeto. To smo storili kar v jedilnici šole, ob velikem zvočniku, ki nam je kasneje služil tudi kot odlična zabava. Malce smo zapeli, zaplesali, kaj odigrali in se pri tem dobro imeli. Kaj več pa ne smemo povedati, ker drugače program na valeti ne bo presenečenje.

Ker pa je danes ponedeljek, najdaljši dan v tednu, smo si privoščili tudi kratek oddih od dela ter se sprehodili do bližnje trgovine, kajti jutri nas čaka dolg izlet do Postojnske jame in so si učenci želeli kupiti okrepčilo. Po vrnitvi smo zopet vadili petje in plesanje, tudi takšne vrste, ki ne bo na valeti. V telovadnici smo si za kratek čas pretegnili noge, da sta lahko dekleti v miru vadili.

Še večerja in že je prvi dan minil. Zopet se javimo v sredo.

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.