Športne igre mladih

Lepo, sončno in športno obarvano dopoldne smo preživeli v Olimpijskem centru Novo mesto, kjer so se odvijale Športne igre mladih.

Organizator je poskrbel za pester in zanimiv  program, kjer so se lahko učenci preizkusili v različnih športnih aktivnostih. Glavni dve disciplini sta bili tek na 60 metrov in otrokom najbolj priljubljena elementarna igra “Boj med dvema ognjema”.

V pričakovanju, da se dogodek kmalu ponovi, se ga z največjim veseljem tudi udeležimo!

Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.