VSI SMO ENAKI – SPLETNO GLASOVANJE STARŠEV

Kot že veste smo v okviru samoevalvacije z naslovom spodbujanje strpnosti in prijateljstva na šoli izvedli likovno – literarni natečaj za učence na temo VSI SMO ENAKI. Učenci in zaposleni na šoli so na podlagi anonimnega glasovanja izbrali deset najboljših likovnih izdelkov, sedaj pa ste na vrsti vi, starši. Izmed desetih finalistov je namreč potrebno izbrati zmagovalca. Spletno glasovanje staršev bo potekalo od petka, 19. 5. do ponedeljka, 29. 5. 2017. Strokovna komisija bo po končanem glasovanju preštela vse glasove in določila zmagovalce šolskega likovnega natečaja. Sledila bo razglasitev zmagovalcev in podelitev nagrad. Vsi starši vljudno vabljeni h glasovanju!

Prosimo vas, da glasujete TUKAJ: GLASOVNICA

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Obvestila za učence, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.