IZMENJAVA UČENCEV V PROJEKTU PROGRAM DODATNEGA USPOSABLJANJA, TOKRAT NA DALJAVO

V petek, 2. oktobra,  smo v okviru projekta Program dodatnega usposabljanja izvedli izmenjavo učencev med šolami, ki sodelujejo v projektu. Ker zaradi koronavirusa SARS-CoV-2  nismo mogli v Vipavo, kjer bi si sicer naši učenci lahko izmenjali izkušnje in se družili sovrstniki, smo to storili na daljavo.  Preko aplikacije Zoom smo drug drugemu predstavili delo, ki ga izvajamo v modulih projekta PDU. Prav za to srečanje smo dobili posebno nalogo – speči smo morali kruh. Mi smo se odločili za koruzne žemljice. Pri delu nas je posnela učiteljica Darinka, ki je izdelala tudi kratek filmček. Izkušnje smo si izmenjali z učenci iz CIRIUS-a Vipava, Osnovne šole Milke Šobar – Nataše iz Črnomlja ter Osnovne šole Stanka Vraza iz Ormoža. Našo šolo so na izmenjavi zastopali: Urban, Anže, Bor, Anja, Veronika in Gašper. Veseli smo bili druženja s sovrstniki in njihovimi mentorji. Ugotovili smo, da smo tudi v novih razmerah veliko naredili. Vsi pa že komaj čakamo, da se bodo razmere izboljšale in bomo lahko spet začeli obiskovati podjetja in ustanove, v katerih so naši učenci opravljali različna dela (DSO Novo mesto, restavracija Prepih…).

NALOŽBO SOFINANCIRATA REPUBLIKA SLOVENIJA IN EVROPSKA UNIJA IZ EVROPSKEGA SOCIALNEGA SKLADA.

 

(Skupno 257 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021, Dogaja se, Projekt PDU, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.