POLETNE POČITNICE

Dragi učenci in učenke, starši, sodelavke in sodelavci!

Konec šolskRezultat iskanja slik za summer holidays clipart gifega leta 2017/2018 je tu! Seveda smo bili tudi letos vsi skupaj pridni in uspešni, zato si močno zaslužimo poletne počitnice.

Učence in učenke čakajo dolgi brezskrbni dnevi in čas, ko si spočijete in naberete moči za novo šolsko leto. Poleti se imejte lepo, napolnite si baterije za izzive v novem šolskem letu! Pazite nase in na svojo varnost ter srečno do tretjega septembra, ko bomo za vas ponovno odprli šolska vrata.

Pričakujemo vas v ponedeljek, 3. septembra 2018 ob 8. uri, v šolski telovadnici. Kot vsako leto bomo tudi letos poskrbeli za zabaven uvod v novo šolsko leto.

Da se starši izognete gneči v avgustu, si lahko že med počitnicami kupite šolske potrebščine. Kaj vse boste potrebovali za nemoteno delo, lahko najdete tukaj.

Učitelji začnemo s pripravami na novo šolsko leto v ponedeljek, 27. avgusta 2018.

Vsem želim lepe in predvsem dooooolge počitnice!

Vida Marolt, ravnateljica

V času letnih dopustov smo dosegljivi:

ravnateljica: do 12. julija in od 20. avgusta dalje

tajnica: do 13. julija, 25. julija, od 30. julija do 3. avgusta in od 20. avgusta dalje

svetovalna delavka: do 6. julija in od 22. avgusta

računovodkinja: do 3. avgusta in od 23. avgusta dalje

PREGLED ŠOLSKEGA LETA 2017-18 V SLIKAH

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.