DELAVNICA NA CENTRU BIOTEHNIKE IN TURIZMA GRM – PRESAJANJE RASTLIN

Danes so imeli učenci  9. razreda tehnični dan. Skupaj še s tremi učenci posebnega programa smo obiskali Kmetijsko šolo Grm, kjer smo v pokritem rastlinjaku presajali različne okrasne rastline. Ena izmed njih je bila moljevka, ki preganja molje.  Ogledali smo si tudi veliko sadik vrtnin in okrasnega cvetja. Nekaj sadik  zelenjave in gomoljev krompirja ter presajenih rož so nam tudi podarili, za kar se jim lepo zahvaljujemo. Sadike solate, blitve in nadzemne kolerabice bomo v okviru delavnic programa dodatnega usposabljanja posadili na šolskem vrtu.

NALOŽBO SOFINANCIRATA REPUBLIKA SLOVENIJA IN EVROPSKA UNIJA IZ EVROPSKEGA SOCIALNEGA SKLADA.

Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019, Dogaja se, Projekt PDU, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.