BEREMO SKUPAJ

V sredo, 2. oktobra, se je tudi naša šola pridružila Nacionalnemu mesecu skupnega branja 2019, katerega častni pokrovitelj je predsednik RS Borut Pahor.

Prvo šolsko uro smo namenili branju pravljic. Nekateri razredi so se povezali in brali skupaj, drugi so rajši brali sami. Knjige so prinesli od doma ali pa si jih izposodili v šolski knjižnici. Učenci 6. razreda so šli brat kar v Živin kotiček, učenci 2./3. st. PPVI v multisenzorno sobo, učenci 1./2. in 5.a razreda pa so si ogledali tudi kamišibaj po zgodbi S. Makarovič Razvajeni vrabček.

V družbi pravljic smo preživeli prijetno urico, naj bo takih dogodkov v šolskem letu čim več, saj nas branje povezuje in bogati.

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Dogaja se, Knjižnica, Knjižnične novice. Zaznamek za trajno povezavo.