KETTEJEVCI SE UČIMO DOMA

Šolski prostori so že tretji teden prazni, toda to ne pomeni, da se pri nas nič ne dogaja. Vsi zelo pridno delamo doma. Učiteljice pripravljajo zanimive naloge, ki jih učenci opravljajo sami, s pomočjo staršev, sester ali bratov. Naloge so še bolj povezane z življenjem kot takrat, kadar smo v šoli. Zavedamo pa se, da moramo biti doma zato, da ne bi zboleli, in da ne bi zaradi nas zboleli tudi drugi. Kljub temu pa vsi, tako učenci kot vsi zaposleni, komaj čakamo, da se spet srečamo v naši lepi šoli!

Kaj vse pa so otroci pod skrbnim vodenjem učiteljic in učiteljev ter s pomočjo staršev v teh dneh že naredili, pa si lahko ogledate, če kliknete na spodnji dve sličici.

Ostanite zdravi!

PPVI                                   NIS

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Videoposnetki, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.