NOČ KNJIGE MALO DRUGAČE

Letošnja Noč knjige je bila res drugačna, primerna nenavadnim razmeram, v katerih živimo. Dejavnosti so potekale kar od 23. aprila do sredine maja, tokrat na daljavo. Naša šola je že tradicionalno sodelovala z Amnesty International Slovenije. Ustvarjali so učenci nižjih razredov in posebnega programa vzgoje in izobraževanja. Brali oziroma poslušali so zgodbo argentinskega pisatelja Priklenjeni slon, barvali, ilustrirali in se s starši pogovarjali, kako se je potrebno vedno znova potruditi in premikati meje mogočega. Le tako ti bo uspelo. Naši učenci dokazujejo, da se vztrajnost in trud splačata. Vsak doživlja svoje majhne zmage in z njim se vsi veselimo. Mogoče ti ne uspe danes, mogoče ne jutri, a nikoli ne smeš obupati.

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Noč knjige, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.