DRUGI DEL GLASOVANJA ZA VIDEO S-FACTOR 2021

V času med 13. in 20. majem 2021 smo imeli na naši šoli drugi del glasovanja za mednarodni projekt Video S-factor. Ta del je potekal ob pomoči komisij odraslih in otrok, ki so določili 5 najboljših videov po lastnem izboru.

Komisija odraslih je bila letos sestavljena iz vseh zaposlenih, ki so želeli oddati svoje glasove. Komisijo otrok so sestavljali vsi razredi na šoli, v katerih so učenci določali svoje favorite.

Na podlagi združenih glasov smo tako izbrali najboljše videe letošnjega projekta po naši oceni. Naše glasove smo posredovali glavnemu organizatorju OŠ Milke Šobar Nataše iz Črnomlja.

Rezultati so sledeči:

KOMISIJA ODRASLIH

1. MESTO: TRETJA OŠ SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
  2. MESTO: OŠ MINKE NAMESTNIK-SONJE, SLOVENSKA BISTRICA
  3. MESTO: OŠ MILKE ŠOBAR – NATAŠE, ČRNOMELJ
  4. MESTO: OSNOVNA ŠKOLA VOŠTARNICA, ZADAR
  5. MESTO: OŠ DR. SLAVKA GRUMA, ZAGORJE OB SAVI

KOMISIJA OTROK

1. MESTO: TRETJA OŠ SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
  2. MESTO: OŠ DR. MIHAJLA ROSTOHARJA, KRŠKO
  3. MESTO: OŠ MILKE ŠOBAR – NATAŠE, ČRNOMELJ
  4. MESTO: SCHULZENTRUM HANS SACHS VOLKSSCHULE UND ALLGEMEINE SONDERSCHULE, AUSTRIA
  5. MESTO: OŠ DR. LJUDEVITA PIVKA, PTUJ

Pred nami pa je še finalna prireditev, ki bo  27. 5. 2021 potekala preko zooma in se je bomo z veseljem udeležili. Glasovi vseh glasovanj se bodo na njej združili in razglasili bomo najboljše videe. Komaj čakamo!

Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021, Projekti, S-faktor. Zaznamek za trajno povezavo.