1.r – Z GLAVO V NARAVO – 2.dan

Kot smo včeraj obljubili, vam razkrijemo, kaj posebnega nas je čakalo danes. Najprej smo si v gospodinjski učilnici spekli slastne čokoladne kolačke, nato pa smo se odpravili na sprehod ob potoku Težka voda. Tam smo uživali v šumenju potočka in opazovali žuželke, ki so pridno opravljale svoje delo. Ker nas je voda v potoku zelo zanimala, smo si sezuli nogavičke in preizkusili, če je sonce že uspelo kaj segreti vodo. Brrrr, bila je zelo mrzla. Pot smo nadaljevali do igrišča, kjer smo se preizkusili v plezanju in skakanju, pa seveda tudi igri na ostalih igralih.

Po vrnitvi v šolo nas je čakala priprava večerje, nato pa smo si pripravili velikanskooooo posteljo Karlič v našem razredu! Ja, prav ste slišali-posteljo. Prvič smo namreč prespali v šoli in to kar v naši učilnici. Po tuširanju in umivanju zob smo si ogledali risanko, nato pa sladko zaspali. Všeč nam je bila ta naša dogodivščina in se že veselimo, da jo bomo še kdaj ponovili 🙂

Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.