Pisane nogavičke za našo prisrčno učenko Tio

Pisane nogavičke so simbol svetovnega dne Downovega sindroma, ki ga obeležujemo 21. marca. Nogavice simbolizirajo, da smo ljudje raznoliki in edinstveni. Tudi na naši šoli si prizadevamo k ozaveščanju družbe o potrebah oseb z Downovim sindromom in njihovim enakovrednim vključevanjem v družbo ter v vzgojno-izobraževalni sistem. Prav tako pa za ozaveščanje poskrbi tudi dobrodelna akcija oz. natečaj United Oddsocks.

Naša učenka Tia iz 4.a razreda je ena izmed treh letošnjih izbrancev na dobrodelni akciji zbiranja sredstev za otroke z Downovim sindromom. Na našo učenko smo zelo ponosni in jo imamo radi, saj s svojo toplino in sproščeno igrivostjo prinaša v naš razred prav poseben čar. Prav tako pa nas opominja na vrednote, ki so v življenju zares pomembne.

Kako lahko sodelujete v dobrodelni akciji pa si lahko preberete TUKAJ.

»V vaših rokah je, da naredite boljši svet za vse, ki živijo v njem.« (Nelson Mandela)

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2021 - 2022. Zaznamek za trajno povezavo.