SAJENJE NA ŠOLSKEM VRTU

V torek, 17. maja, so nekateri učenci 8. in 9. razreda v sodelovanju s Kmetijsko šolo Grm in Zavodom Papilot na šolskem vrtu posadili še zadnje sadike zelenjave in zelišč. Sadike so v rastlinjakih Kmetijske šole Grm uspevale dva meseca. Učenci, vključeni v projekt Prehod mladih na trg dela, ki ga vodi Zavod Papilot, so jih marca namreč posejali na kariernem dnevu na Srednji kmetijski šoli. Ker so sadike zelo zrasle, jih je bilo potrebno presaditi. Učenci so tako s pomočjo dijakov, profesorico praktičnega pouka in učiteljic naše šole sadikam našli svoje mesto, kjer se bodo ob skrbi naših učencev in zaposlenih razvijale še naprej, v upanju, da bodo dobro obrodile.

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.