DEFIBRILATOR REŠUJE ŽIVLJENJA

V sredo, 7. decembra,  nas je obiskal gospod David Toporš, direktor OE Zavarovalnice Triglav Novo mesto. Simbolično je gospe ravnateljici Vidi Marolt predal ček v vrednosti 2000 €. Zavarovalnica Triglav je v okviru novoletne akcije Za boljši jutri šoli omogočila nakup defibrilatorja, ki smo ga že namestili na srednjem vhodu.

Zaradi varnosti nas vseh je pomembno, da imamo pripomoček za oživljanje v neposredni bližini. Naš je nameščen tako, da je dostopen tudi drugim uporabnikom, kajti šola se nahaja na zelo prometnem območju, kjer se dnevno giblje veliko ljudi.

Ker ima prav vsako rešeno življenje izjemen pomen, se zahvaljujemo Zavarovalnici Triglav za donacijo, saj bomo s pomočjo novega pripomočka lahko še bolje poskrbeli za varnost nas vseh.

O dogodku je poročal tudi Vaš kanal:

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.