PODROČNO TEKMOVANJE V KOŠARKI

V sredo, 22. 2. 2023, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje v košarki za osnovne šole s prilagojenim programom. Sodelovali so učenci OŠ dr. Mihajla Rostoharja iz Krškega, OŠ Brežice, OŠ Milke Šobar Nataše in domačini, OŠ Dragotina Ketteja iz Novega mesta.

Za pravične in poštene tekme je poskrbela piščalka odličnega sodnika iz vrst KK Krka, Domna Zevnika. Po borbenih in napetih tekmah si je zmago priigrala ekipa iz Brežic, ki nas bo 16. 3. 2023 zastopala na državnem tekmovanju v Ljubljani. Drugouvrščeni so bili učenci iz Krškega in tretji domačini iz Novega mesta. Najboljši strelec je bil Marcel Sodec iz Brežic s 28-mi točkami.

Na podelitvi pokalov in priznanj sta se nam pridružila tudi dva člana KK Krka, in sicer Matic Šiška, pomočnik trenerja in nekdanji igralec KK Krka, ter Mate Vucič, igralec KK Krka.

Vsem trem zunanjim košarkarskim strokovnjakom se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje!

Pokale za prve tri ekipe je omogočil Zavod Novo mesto, področje športa otrok in mladine!

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.