PROJEKTNI TEDEN: DEVETOŠOLCI SE PRIPRAVLJAMO NA VALETO, 3. dan

Danes smo bili dopoldan še malce utrujeni od včerajšnjega izleta, vendar smo se morali kar podvizati, kajti čakalo nas je veliko dela. Izpod naših čopičev se je kar kadilo, ko smo pripravljali sceno za našo valeto. Nismo samo barvali, smo tudi rezali in izrezovali, kasneje pa tudi zavijali darilca. Vsak je imel svojo nalogo in tako nam je šlo delo lažje od rok. Vmes nas je obiskala tudi gospa ravnateljica in pohvalila naše izdelke.

Po malici smo pripravili prostor za urjenje naših plesnih korakov in seveda tudi glasilk. Dobro nam že gre, do srede bomo pripravljeni. Naš Maj je med vajo skrbel za dobro voljo in obilico smeha, tako da smo obenem poskrbeli tudi za zdravje.

Smo se pa tudi malce sprehodili. Odšli smo do Vrtnarskega centra in še malo dlje – do najbližjega sladoleda. Nato pa smo pohiteli nazaj proti šoli, saj so se nam že cedile sline po slastnih hamburgerjih, ki nam jih je pripravila učiteljica Monika.

Dan je res hitro minil. Ampak saj veste, kaj pravijo: Čas leti, ko se zabavaš!

Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.