DAN BREZ AVTOMOBILA

Ob Evropskem tednu mobilnosti smo tudi na naši šoli izvajali dejavnosti, kjer so se učenci pri pouku učili o prometu in cestno prometnih pravilih, si na  učnih sprehodih ogledali varno pot v šolo, se  seznanili z nevarnimi točkami na poti v šolo in se učili pravilnega ravnanja, nekateri pa so se vozili tudi z mestnim avtobusom.

Ob zaključku Evropskega tedna mobilnosti, ki je letos potekal pod sloganom »Varčno na pot«, so se naši učenci udeležili tudi zaključne prireditve z Dnevom brez avtomobila na Glavnem trgu.

Ogledali so si številne animacijske naprave, tekmovanja v kolesarskih veščinah, nagradne igre, izobraževalne delavnice, ples mažoretk, razne stojnice, predstavitev gasilskega avtomobila in še več zanimivih aktivnostih, ki spodbujajo in krepijo trajnostno mobilnost.

Več pa si lahko ogledate v foto galeriji.

 

 

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Dogaja se, Varno na pot. Zaznamek za trajno povezavo.