DRŽAVNE IGRE – BOJ MED DVEMA OGNJEMA

V sredo, 17. 1. 2024, so v Celju potekale državne igre v boju med dvema ognjema za učence in učenke osnovnih šol s prilagojenim programom. Sodelovalo je sedem najboljših šol iz posameznih regij Slovenije.

Naša šolska ekipa, v kateri je večina učencev prvič nastopala na tovrstnem nivoju tekmovanja, je po prvem porazu premagala tremo in zbrala pogum za nadaljevanje. Po napeti in borbeni drugi tekmi je prišla do zaslužene zmage. Ta nam je omogočila nadaljevanje tekmovanja za uvrstitev med najboljše tri ekipe.

V polfinalni tekmi učenci niso imeli sreče in so bili kljub dobri igri poraženi. Motivacija učencem ni padla, saj je zadnja tekma odločala o pokalu. Na žalost so morali tudi tokrat priznati premoč nasprotnika.

Rahlo razočarani, vendar z dvignjenimi glavami in medaljami okrog vratu ter ponosni na uvrstitev, so se v poznih popoldanskih urah srečno vrnili domov.

Čestitke šolski ekipi OŠ Dragotina Ketteja za osvojeno 4. mesto na državnih igrah v Celju 2024!

Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.