UVRSTITEV NAŠE ŠOLE NA REGIJSKO SREČANJE OTROŠKIH GLEDALIŠKIH SKUPIN

Danes, 4.  4. 2024, nas je prijetno presenetila novica, da se je dramski krožek naše šole, s svojo predstavo Umazana misija, uvrstil na regijsko srečanje otroških gledaliških skupin.  Našo šolo bomo tako zastopali 24. 4. 2024, ko bomo ponovno zaigrali na odru Kulturnega centra v Mokronogu. Tudi tokrat je organizator srečanja Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti.

Za nas je to velik dosežek in ponosni smo na to, da smo bili izbrani v peterico šol iz celotne Dolenjske, Bele krajine in Posavja.

Tudi na regijskem srečanju nam držite pesti, mi pa se bomo zopet potrudili in dali vse od sebe.

Še enkrat prilagamo povezavo do posnetka naše predstave, ki smo jo odigrali na Območnem srečanju otroških gledaliških skupin: https://vaskanal.com/tok-tok-otroci-umazani-misija/

Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se, Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.