REGIJSKO SREČANJE MLADIH TEHNIKOV

V četrtek, 11. 4. 2024, so se učenci naše šole udeležili regijskega srečanja mladih tehnikov iz Dolenjske, Posavja in Bele Krajine. Tokrat je bilo srečanje na OŠ Ljubo Šercer v Kočevju. Učenci so se pomerili v 7 disciplinah: v obdelavi lesa, kovine, izdelkih iz papirja, tekstila, v konstruiranju ter posebni program v disciplinah PPVI mlajši in PPVI starejši. Učenci so morali s pomočjo navodil narediti ustrezen izdelek, katerega je strokovna komisija na koncu tudi ocenila. Najboljša in najlepša izdelka iz posamezne kategorije sta se uvrstila na državno tekmovanje mladih tehnikov, ki bo 10. maja v Ljubljani. Našo šolo je zastopalo 6 učencev, od katerih se je eni učenki uspelo uvrstiti na državno tekmovanje.

Čestitamo!

 

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.