REGIJSKO SREČANJE MLADIH TEHNIKOV

V sredo, 19. 4. 2023, so se učenci naše šole udeležili regijskega srečanja mladih tehnikov z Dolenjske, Posavja in Bele Krajine. Tokrat je bilo srečanje na OŠ Brežice. Učenci so se pomerili v 7 disciplinah: obdelavi lesa, kovine, izdelki iz papirja, tekstila, v konstruiranju ter posebni program v disciplinah PPVI mlajši in PPVI starejši. Učenci so morali s pomočjo navodil narediti ustrezen izdelek, katerega je strokovna komisija na koncu tudi ocenila. Najboljša in najlepša izdelka iz posamezne kategorije sta se uvrstila na državno tekmovanje mladih tehnikov, ki bo 12. maja v Ljubljani. Našo šolo je zastopalo 6 učencev, od katerih se je trem uspelo uvrstiti na državno tekmovanje.

Čestitamo

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.